DFDS Seaways didina pajėgumus

Lietuvoje registruota daniško kapitalo laivybos bendrovė AB DFDS Seaways įsigijo ir registravo Lietuvos jūrų laivų registre keltą „Acacia Seaways“. Krovininis keltas Šiaurės jūroje plaukios su Lietuvos vėliava, jame dirbs lietuvių įgulos, pranešė bendrovė.
Reaguodama į krovinių pervežimo tendencijas, bendrovė atnaujina laivyną. Bendrovė pardavė mažesnį ro-ro tipo laivą „Gothia Seaways“ ir iš bendrovės „CLdN“ įsigijo didesnės talpos laivą „Meleq“, kurį pervadino į „Acacia Seaways“. Naujai įsigytas keltas yra 210 m. ilgio, jame gali tilpti 262 priekabos arba kiek daugiau nei 4 kilometrai ratinės technikos. „Acacia Seaways“ priklauso tai pačiai laivų klasei kaip ir kiti DFDS valdomos Lietuvos AB DFDS Seaways laivyno keltai: „Gardenia Seaways“ ir „Tulipa Seaways“, pastatyti Vokietijoje, Flensburger Schiffbau-Gesellschaft laivų statykloje.
Laivą besikeisdamos aptarnaus 2 įgulos, kiekvienoje iš jų dirbs po 24 jūrininkus. Bendrovė pabrėžia, kad vykdant šį sandorį papildomai sukurta 18 naujų darbo vietų – didesnės talpos laivą aptarnauti reikia papildomų pajėgų. DFDS informuoja, kad po įsigijimo laivas „Acacia Seaways“ bus eksploatuojamas Šiaurės jūroje maršrutu tarp uostų: Zebriugė (Belgija) – Purfleet (Didžioji Britanija) – Esbjergas (Danija).